Click to order
Ваш заказ
Total: 
Способ доставки
Будинок Моди Stelmashov
Stelmashov Couture - це зареєстрована торгова марка.
Бренд відкритий з 2002 року і один з наших основних напрямків роботи - це робота з натуральним хутром і шкірою.
5000
Щасливих клієнток у столиці
400
Індивідуальних замовлень на шуби
19
Років досвіду у світі моди
АСОРТИМЕНТ БУДИНКУ МОДИ
Вагома частина нашого асортименту - вироби з натуральних шкіри та хутра, верхній одяг, і вечірні сукні для особливих подій. Комфортність посадки моделей ми тестуємо на всій команді, тому що шиємо тільки тей одяг, який хочимо б носити самі.
Підбір матеріалів
Ми закуповуємо хутро на найбільшому світовому аукціоні Saga Furs. А дизайнер бренду завжди особисто відбирає всі матеріали для колекцій в Італії.
Допомога стиліста
Дизайнер допоможе підібрати необхідні хутро, фасон і матеріали, які найкращим чином підкреслять Ваші зовнішні і внутрішні якості.
Гарантії якості
Ми - торгова марка і повністю гарантуємо якість своїх виробів. На кожному етапі створення, воно знаходитися виключно в руках майстра своєї справи!
Ее величество Роскошь… Роскошь - это жизнь, здесь и сейчас…Наслаждаться каждой секундой. Творить красоту. Быть свободным в самовыражении. Делать в жизни то, чего хочешь. Любить. Быть любимой. Дарить. Чувствовать. Не жалеть о прошлом. Жить полной жизнью. Получать удовольствие.

Я приглашаю Вас в мир мягкого золота. Мир роскошных вещей из лучших аукционов меха во всем мире. Роскошные меховые вещи - это не только блеск и сияние, а и невероятный комфорт.

Вы этого достойны!
Вікторія Стельмашова, дизайнер бренда